Chcete vědět více informací o naší firmě TRAVEL & MOVING s.r.o.? Firma se specializací na stěhování byla založena roku 2013, takže máme téměř desetiletou zkušenost v oblasti stěhování a nabízíme mnoho dalších doplňkových služeb. Víme, že samotné stěhování obnáší i spoustu dalších záležitostí, které jsou s ním spojené. Určitě se podívejte na naší nabídku služeb, kde naleznete autodopravu nebo pronájem dodávek.

Nás

Stěhujeme byty a rodinné domy v Brně a okolí, ale nabízíme také službu mezinárodní stěhování v rámci celé Evropy. V našem vozovém parku máme automobily s emisní normou Euro 5, což vám zajistí stěhování za bezkonkurenční ceny. Mezi naše další služby patří také likvidace starého nábytku nebo likvidace pozůstalosti, kde jsme schopni zajistit také výkup nemovitostí.

Máme bohaté zkušenosti se stěhováním různých druhů společností. Nejen v Brně. Bez problému tak přestěhujeme knihovny, státní organizace, úřad, obchod, ordinaci, restaurační i hotelová zařízení. Od Brna, přes Ostravu, klidně až do Prahy. Ve stěhovacím balíčku je vždy započítán i obalový materiál, který chrání vaše předměty. Poskytujeme také stěhovací boxy, přepravky či šatní boxy.

Nabízíme mnoho služeb

Dále zajišťujeme stěhování těžkých břemen, takže váš starožitný klavír nebo obrovská kopírka ve firmě pro nás není žádnou komplikací. V rámci těžkých břemen jsme stěhovali nespočet klavírů a pian pro školy a školky, kde se vždy snažíme nacenit službu co nejlevněji, protože vzdělání dětí je pro nás velmi důležité. Provádíme také stěhovací a vyklízecí služby pro města a obce.

Jestliže si pořizujete nový nábytek, pak jsme schopni vám zajistit také montáž nábytku, ale zároveň i jeho demontáž v případě vyklizení či stěhování. Ať už potřebujete cokoliv okolo stěhování, pak si s tím naše společnost poradí. Stěhování nás jednoduše baví a máme v tomto oboru zkušenosti.

Koncesní listiny

Obchodní podmínky