Stěhování Jihlava

Pocházíte z Jihlavy a řešíte stěhování či vyklízení? Chcete aby se stěhovací a služby v Jihlavě daly zajistit levně? Pak jste zde správně! Naše stěhovací firma nabízí nejlevnější stěhování v Jihlavě a okolí. Pro ceník za stěhování a vyklízení v Jihlavě nás kdykoli kontaktujte.

Nabízíme výhodné ceny za stěhování a vyklízení po celém Česku, ale nabízíme i službu mezinárodní stěhování, kde jsme schopni vás přestěhovat do jakékoliv evropské země. Zajistíme například stěhování výrobních strojů z Jihlavy do jiného státu v EU.

Stěhování přesně pro vás

Disponujeme stěhovacími automobily s emisní normou Euro 5, a ta zaručí nízké ceny za stěhování v rámci evropského kontinentu. V oboru stěhování a vyklízení se pohybujeme už pěkně dlouho a během těchto let jsme získali potřebné zkušenosti, takže nás můžete oslovit s jakýmkoliv požadavkem a my rádi vyhovíme.

Naši zaměstnanci jsou odborníci na slovo vzatí a s každým předmětem zacházejí velmi opatrně, aby nedošlo ke škodě. Jsme zamozřejmě pojištěni proti jakékoliv nehodě, ale je pro nás důležité chybám předcházet. Ať už potřebujete přestěhovat cokoliv nebo kamkoliv, pak se nám ozvěte na telefonní kontakt a my vám sdělíme cenu.

Naše firma se vyznačuje hlavně tím, že nemáme žádné extra poplatky a cenu stanovujeme na základě času stráveného stěhováním. V ceně stěhovacího balíčku je vždy ochranný materiál a montáž i demontáž nábytku.

Jako jednu ze služeb vám nabídneme také likvidaci starého nábytku. Tu využijete pokud nevíte co se starými spotřebiči a nábytkem. My vše rozebereme, vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme, takže se nemusíte trápit co s těmito věcmi dělat.

Proč stěhovat právě s námi?

  • Nemáme příplatky za svátky a víkendy
  • Máme výhodné ceny za stěhování do vzdálených míst
  • Nabízíme mnoho doplňkových služeb
  • Jsme na trhu už pěkně dlouho
  • Převezeme vám i těžká břemena