Stěhování Žďár nad Sázavou

Bydlíte celý život ve Žďáru nad Sázavou a teď se chcete stěhovat? Potřebujete aby stěhování z nebo do Žďáru nad Sázavou bylo levné? Pak vítejte na našich stránkách! Jsme specialisté na stěhování všeho druhu a nezalekneme se ničeho. Přestěhujeme vám cokoliv po České republice, ale i v rámci EU.

Stěhování na míru

Náš vozový park je vybavený automobily různých velikostí, takže se vždy přizpůsobíme na míru vašim požadavkům a nemusíte se bát, že se něco nevleze. Vždy se snažíme vyhovět vašim potřebám, aby stěhování proběhlo podle vašich představ. Pokud si ovšem chcete stěhování v rámci Žďáru nad Sázavou zajistit sami, pak doporučujeme využít naší službu půjčovna dodávek.

Auto si vyzvednete u nás na firmě a nikdo už se nestará o to na co jej používáte. Převezete si tak novou sedací soupravu, zahradní nábytek nebo zahradní traktor rovnou domů. Pokud sami neřídíte, pak nabídneme službu pod názvem autodoprava, kde si můžete pronajmout vůz i s řidičem. Náš pracovník vám bude k dispozici po celou dobu pronájmu a převeze vás i předměty kam si řeknete.

Nejste si jistí co konkrétně si vybrat? Ozvěte se nám na telefonní číslo výše a my už vám poradíme. Následně pak vytvoříme cenovou nabídku na míru přesně dle vašich požadavků. Nabízíme vám také mnoho dalších služeb navíc, jako je například likvidace starého nábytku nebo montáž toho nového.

Zkušení a vyškolení zaměstnanci

Naši pracovníci jsou zkušení stěhováci, kteří u nás jsou zaměstnáni už několik let a získali tak mnoho cenných zkušeností přímo z praxe. Zaměstnance pravidelně školíme a vzděláváme, takže jsou v oblasti stěhování opravdovými odborníky.

Dáváme si záležet na tom, aby i naši zaměstnanci byli v práci spokojeni a troufáme si říct, že se nám to daří. Díky tomu můžete očekávat vždy pozitivně naladěné lidi, kteří vám velmi rádi poradí a podají pomocnou ruku.