Výkup bytů

Potřebujete zlikvidovat pozůstalost nebo rychle vykoupit byt v Brně? Zajišťujeme výkup nemovitostí a bytů v Brně i v Praze. Ať už řešíte vyklizení bytu po nevhodných nájemnících nebo po babičce, tak vám můžeme pomoci dát byt do původního stavu. Každý týden likvidujeme desítky bytů po celé ČR a máme s tím bohaté zkušenosti.

Naše společnost byty kompletně vyčistí a následně je schopna je také vykoupit, takže se nemusíte o nic starat. Pokud řešíte těžkou životní situaci a potřebujete s likvidací pozůstalostí pomoci, pak se na nás neváhejte obrátit. Ze zkušenosti víme, že né vždy je lehké sbalit věci a předměty po zemřelých členech rodiny a proto můžeme nabídnout i sbalení všech věcí. Všechno to pak naložíme a zajistíme, aby bylo vše ekologicky zlikvidováno.

Výkup bytů zajistíme my

Stěhování bytů a domů se věnujeme již jednu desítku let, takže víme jak si nemovitostí v různých lokalitách stojí. Proto jsme schopni vám zajistit také jejich výkup za výhodných podmínek. Pokud tedy zdědíte byt po dědovi a nemáte čas řešit všechny okolnosti, pak vám vytvoříme kompletní balíček, kde bude likvidace starého nábytku, vyklizení bytu a následně také výkup nemovitosti za výhodnou cenu.

Takže nás oslovte s nezávaznou poptávkou, protože my vám nabízíme skvělé služby za výhodné ceny. Lepší cenu oproti konkurenci máme i díky tomu, že nemáme žádné extra příplatky za sváteční dny nebo počet pater v domě. Díky naší společnosti budete mít jistotu, že vše proběhne správně i z legislativního hlediska a nemusíte se o nic starat a běhat po úřadech.

Máme zkušenosti s ekologickou likvidací, demontáží nábytku a jsme schopni byt také vymalovat. Prostě kompletní servis na klíč přímo pro vás! Nemusíte poptávat různé subdodavatele na rozdílné služby, protože u nás je vše pohromadě.