Autodoprava a pronájem auta s řidičem

Potřebujete zajistit nákladní autodopravu v Brně? S naší službou autodoprava v Brně nepotřebujete mít řidičské oprávnění k nákladnímu autu, protože vám zapůjčíme auto i s řidičem. Vše si jednoduše naplánujete a zařídíte sami za asistence našeho vyškoleného zaměstnance.

Autodoprava na míru

Pokud nemáte spolehlivého řidiče nebo vy sami nevlastníme řidičské oprávnění, pak určitě využijte naší službu autodoprava, kde si pronajmete auto i s řidičem. Ten vás samozřejmě sveze, poradí vám ohledně nakládky či vykládky a případně i pomůže. Jestliže je pro vás stěhování vyčerpávající proces, který byste si rádi co nejvíc zjednodušili, pak využijte rovnou naše komplexní stěhovací služby.

Jsme specialisté na stěhování v Brně a okolí, ale je možné si u nás zajistit také stěhování v rámci celé Evropy. Ve vozovém parku máme vozy s emisní normou Euro 5, díky kterým můžeme zaručit skvělé ceny za stěhování i do jiných zemí. Máme zkušenosti se stěhováním malých domácností, ale i velkých společností. Nabízíme mnoho dalších služeb, které jsou se stěhováním propojeny, takže se račte podívat na naší nabídku služeb.

Prohlédněte si náš vozový park

Ať už potřebujete přestěhovat babičku, odvézt materiál na stavbu nebo si zavést starou sedačku na chatu, tak vám k tomu bude stačit prostorná dodávka od nás. Náš vozový park je pravidelně servisován, takže se nemusíte bát, že by váš plán přesunu z bodu A do bodu B nevyšel.

Jestliže se zajištěním autodopravy spěcháte, pak jednoduše zavolejte na výše uvedený kontakt a my pro vás nalezneme řešení co nejdříve. Pokud je to věc plánovaná, která nespěchá, pak je možné nás kontaktovat také pomocí formuláře na nezávaznou poptávku. Vyplníte si tam vše potřebné a my už se vám ozveme co nejdříve s konkrétní cenovou nabídkou přesně pro vás.