Ceník stěhování

Hledáte levné stěhování v Brně? Podívejte se náš ceník a budete vědět, kolik zaplatíte. Cena za stěhování v Brně závisí v našem případě jen a pouze na délce stěhování. Výhodou je, že nemáme žádné příplatky za víkendy, svátky nebo patra. Nemusíte se bát ani toho, že by vám někdo spočítal kolik máte krabic, skříní a zda máme k dispozici výtah.

Ceník služeb přehledně

Pokud si nejste jistí jak dlouho takové stěhování může trvat, pak nám rovnou zavolejte nebo napište, my s vámi vše probereme do detailu a vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku na míru. Určitě se můžete podívat také na reference našich zákazníků.

V ceně je vždy zahrnuto také pojištění proti poškození stěhovaných předmětů, takže i kdyby se náhodou stala nějaká nehoda, tak je vše kryté. Ve finální ceně je vždy zahrnuto obalení nábytku do obalového materiálu, snesení nábytku a všech předmětů do auta, kde naši zkušení pracovníci uloží vše tak aby se nic nepoškodilo.

Ve stěhovacích autech je připraveno polstrování, kurty, pavouci, pěnovky a deky, které zajistí pohodlí pro váš nábytek i spotřebiče. Dále je v ceně zajištěn odvoz na vybranou adresu, kde se vynese nábytek do bytu, ustavíme vše na požadovaná místa, odbalí se z obalových fólií a nakonec odvezeme i nepotřebné obalové materiály, takže nebudete mít v novém bydlení nic přebytečného navíc. Konkrétní ceny za hodinovou službu naší společnosti naleznete na této stránce i s uvedenými velikostmi našich stěhovacích aut.

Využijte službu autodoprava

Pokud si chcete vše stěhovat sami, tak nabízíme také možnost pronájmu auta i s našim řidičem. V nabídce služeb máme rovněž i zapůjčení samotné dodávky, pokud jste sami řidičem nebo máte někoho kdo vás odveze po ruce. Stěhování bytu nemusí být stresovou záležitostí, pokud se obrátíte na nás. Oslovte nás jednoduše s poptávkou.

Auto s řidičem

Pronájem auta s řidičem, stěhování svépomocí

800,- Kč / hodina
Stěhování do 1+1

Stěhování bytu do velikosti 1+1

1000,- Kč / hodina
Stěhování do 2+1

Stěhování bytu do velikosti 2+1

1300,- Kč / hodina
Stěhování do 2+1

Stěhování bytu do velikosti 2+1

1500,- Kč / hodina
Stěhování do 3+1

Stěhování bytu do velikosti 3+1

1800,- Kč / hodina

 

Sazba za ujetý kilometr

 

Auto s řidičem

Iveco Daily C35

Sazba za ujetý kilometr: 25,-Kč
Stěhování do 1+1

Iveco Eurocargo E75

Sazba za ujetý kilometr: 30,-Kč
Stěhování do 2+1

Iveco Eurocargo E80

Sazba za ujetý kilometr: 32,-Kč

Zajímá Vás cena stěhování? Vyplňte prosím Náš krátký poptávkový formulář a my Vás co nejdříve budeme kontaktovat s cenovou nabídkou přesně na míru.