Vozový park

Zajímá vás jaké stěhovací vozy máme k dispozici? Podívejte se na náš vozový park v Brně! Používáme převážně Iveco Daily C35, Iveco Eurocargo E75 a Iveco Eurocargo E80. Náš vozový park je pravidelně servisován, takže se nemusíte bát, že by váš plán přesunu z bodu A do bodu B nevyšel.

Vozový park v perfektním stavu

U nás jsme schopni vám zajistit perfektní servis za přijatelné ceny, protože v našem vozovém parku máme vozy s emisní normou Euro 5, což vám zajistí bezkonkurenční ceny za stěhování i po Evropě. Ve stěhovacích autech je připraveno polstrování, kurty, pavouci, pěnovky a deky. To vše zajistí, že váš majetek bude převezen v pořádku.

Naše auta můžete potkat, jak při využití našich komplexních stěhovacích služeb, tak i zvlášť, pokud si je pronajmete samostatně. Pokud neznáte spolehlivého řidiče nebo vy sami nevlastníte řidičské oprávnění, pak pro vás máme službu autodoprava. U této služby si pronajmete auto i s řidičem od nás. Řidiči jsou vyškoleni a mají se stěhováním bohaté zkušenosti, takže vám dají i radu. Pokud tedy budete chtít poradit.

TIP: levné stěhování v Brně na stránce https://stehovani-brno.cz/

Zvládneme vám vyhovět velmi rychle, pokud s půjčením auta spěcháte. Stačí vytočit naše číslo a zavolat nám. My se budeme snažit vám splnit vaše požadavky v nejzazším možném termínu, abyste byli nadmíru spokojeni. Jestliže na pronájem příliš nespěcháte, pak doporučujeme vyplnit formulář na nezávaznou poptávku a my už se vám ozveme jakmile budeme mít pro vás řešení.

Proč se spoléhat na náš vozový park?

  • Naše auta mají emisní normu Euro 5
  • Stěhovací dodávky mají vždy polstrování, kurty a další pomůcky
  • Vozy jsou pravidelně kontrolované a servisované
  • Auta jsou spolehlivá, moderní a uzpůsobena pro stěhování

Zajistíme stěhování v Brně a okolí, ale také mezinárodní stěhování v rámci celé Evropy. Takže určitě neváhejte a kontaktujte nás!

Iveco Daily C35

Celková hmotnost: 3 500kg
Nosnost: 2 000kg
Objem přepravního prostoru: 24 m3
Délka/šířka/výška: 5 x 2,2 x 2,2 metry

Iveco Eurocargo E75

Celková hmotnost: 7 500kg
Nosnost: 3 500kg
Nosnost hydraulického čela: 1 000kg
Objem přepravního prostoru: 36 m3
Délka/šířka/výška: 6,1 x 2,5 x 2,35 metry

Iveco Eurocargo E80

Celková hmotnost: 8 850kg
Nosnost: 4 500kg
Nosnost hydraulického čela: 1 000kg
Objem přepravního prostoru: 41 m3
Délka/šířka/výška: 7 x 2,5 x 2,35 metry