Nabídka Služeb

Aktuálně sháníte stěhovací služby v Brně? Potřebujete se přestěhovat z vesnice do centra města? Naše firma stěhuje v Brně a okolí za skvělé ceny. V naší nabídce máme také službu mezinárodní stěhování, takže vás odstěhujeme i do zahraničí. Pokud se tedy potřebujete přestěhovat z ČR do Německa nebo Španělska, pak my jsme ti praví partneři pro vás.

Stěhovací služby všeho druhu

Ve vozovém parku máme moderní a pravidelně servisované vozy s normou Euro 5, takže vás odstěhujeme za bezkonkurenční ceny po celé Evropě. Jestliže potřebujete vystěhovat starý byt nebo dům, pak se podívejte na službu likvidace starého nábytku nebo likvidace pozůstalosti.

Každý z nás řeší minimálně jednou za život obtížnou situaci, kdy přijdeme o někoho blízkého. A v takovém případě jsme schopni zajistit kompletní vystěhování, odvoz nábytku a úklid i s případným výkupem bytu. Vy tak nemusíte nic z pozůstalostí balit, řešit všechny nepříjemnosti okolo a můžete svůj čas věnovat rodině.

Stěhování prodejny, restaurace nebo hotelu? Není problém!

Nabízíme vám také stěhování firem, což je už trošku větší oříšek, ale pořád nic co bychom nezvládli levou zadní. Během své praxe jsme získali mnoho let zkušeností a byli jsme obohaceni mnoha situacemi, které jsme museli řešit z minuty na minutu. Stěhovali jsme například knihovny, prodejny, státní organizace, úřady, restaurace, nadace, ordinace i restaurace.

Máme opravdu zkušenosti s velmi rozmanitými společnostmi, takže vám podáme rádi pomocnou ruku. Ve firmě je většinou i něco objemnějšího ve formě tiskárny, výrobního stroje nebo například trezoru a my jsme profíci i na stěhování těžkých břemen. Ať už tedy potřebujete přestěhovat cokoliv, pak jsme tady pro vás! Telefonní číslo vidíte nahoře a poptávkový formulář také, takže teď už je to jen na vás.

Stěhování bytů a rodinných domů

Zajistíme pro Vás absolutně bezstarostné a kompletní stěhování. S námi máte jistotu, že se všechny Vaše věci dostanou na nové místo nepoškozené!
Všechny Vaše věci pečlivě zabalíme a s opatrností přestěhujeme. Váš majetek bude v bezpečí po celou dobu stěhování. Nemusíte se strachovat ze ztráty nebo odcizení Vašich věcí, jelikož naší pracovníci jsou odborníci s mnohaletými zkušenostmi. Své práci rozumějí a provádějí ji vždy s chutí a úsměvem.

Stěhování firem

Přestěhovat firmu vyžaduje perfektní organizaci a bezchybné provedení, které Vám naše firma zajistí.
Chod Vaší firmy nemusí být narušen, jelikož jsme časově flexibilní. Možná práce o víkendech, po večerech i v noci. Stěhování proběhne hladce, rychle, efektivně a hlavně bez komplikací.
Provedeme demontáž nábytku, regálu, možná likvidace nepotřebných věcí, bezpečné odpojení elektroniky a následně hladký převoz.

Mezinárodní stěhování

Provádíme komplexní stěhování v rámci celé Evropy.
Stěhovací a balící procesy jsou prováděny podobným způsobem jako vnitrostátní stěhování, ale jsou časově náročnější v závislosti na vzdálenosti daných zemí.
Vaše věci jsou po celou dobu v bezpečí a stěhované profesionalitou našich pracovníku s bohatými zkušenosti ze zahraničí a jazykovou vybaveností. Po celou cestu je možno převoz neustále sledovat a mít tak dohled nad svým majetkem.

Likvidace starého nábytku

Levně, bez starostí, pohodlně a ekologicky zlikvidujeme vše, co zbylo ve starých prostorách. Vaše prostory, dům či byt budou připraveny pro další využití.
Ekologicky a podle zákonů zajistíme likvidaci nejen nábytku, ale také nebezpečného materiálu jako je elektronika, televize, lednice, počítače, kancelářské vybavení, plasty, sklo i železo. Nabízíme skartaci starých a nepotřebných dokumentů a listin. O nic se nemusíte starat, starosti nechte na nás.

Likvidace pozůstalostí

Řešíte těžkou životní situaci a potřebujete zlikvidovat pozůstalost? Obraťte se na nás. Každý týden likvidujeme desítky bytů a pomůžeme s tímto nepříjemným procesem i Vám. Nemovitost jsme schopni zlikvidovat v jakémkoliv stavu. Většina zákazníku však má věci pobaleny, tak aby se práce zvládla co nejrychleji. Pokud Vám není příjemné věci balit a chystat pro naše pracovníky, tak si věci pobalíme, naložíme a odvezeme k ekologické likvidaci. Naše firma je o krok dále než konkurence a jsme tedy schopni Vaši pozůstalost koupit.

Stěhování těžkých břemen

V oblasti stěhování těžkých břemen máme dostatek zkušeností a školené pracovníky.
Stěhování klavírů a trezoru vyžaduje zvlášť precizní a profesionální zacházení poněvadž se jedná o věci velmi cenné a náchylné na poškození.

Balící servis

Všechny Vaše věci s opatrností zabalíme, aby se při převozu ani trochu nepoškodily.
S pohodou a rychlostí zabalíme Vaše starosti.
Zapůjčení stěhovacích krabic ZDARMA!

Montáž a demontáž nábytku

Udělali jste si radost a koupili domů nový nábytek? Naše firma Vám jej nejen doveze, ale i vynese a smontuje. Máme zkušené pracovníky, kteří znají všechny postupy při skládání nábytku a vyznají se v jakémkoliv plánku. Znáte tu situaci, že k dovezeným deskám výrobce přibalí špatný plánek, nebo žádný a vy se trápíte a nevíte, jak se dobrat výsledku. Nic se neděje, jsme schopni skříň složit i bez plánku na základě obrázku. K montáži používáme kvalitní nářadí a aku vrtačky. Montáže provádíme samostatně i během stěhování zaleží jen na Vás, jak Vám to vyhovuje.

Pronájem auta s řidičem, Autodoprava

Udělali jste si radost a koupili si novou sedací soupravu, skříň nebo zahradní traktor? Potřebujete cokoli převést nebo odvést z domu, bytu, garáže či zahrady? Pokračujte ve své radosti a přenechte opět své starosti. Odvezeme Vám cokoli a kamkoli se zárukou nejnižší ceny v kraji. Odvozy již od 200,- Kč.

Vozový park

V oblasti stěhování těžkých břemen máme dostatek zkušeností a školené pracovníky.
Stěhování klavírů a trezoru vyžaduje zvlášť precizní a profesionální zacházení poněvadž se jedná o věci velmi cenné a náchylné na poškození.