Stěhování těžkých břemen

Hledáte firmu na stěhování těžkých břemen v Brně? Zajistíme vám stěhování klavírů, pián, trezorů v Brně a okolí. Nebo snad pro nás máte ještě větší výzvu? Není problém. U naší společnosti považujeme za těžké břemeno všechno nad 200 kg a jsme schopni bez techniky přestěhovat předměty až do váhy 1 tuny.

Stěhování těžkých břemen

Technika se nedostane všude, a to hlavně v panelových bytech. My vám nabízíme mnohaleté zkušenosti se stěhováním pian, klavírů, trezorů, terárií, akvárií, pecí, zmrzlinářských strojů, vířivek, bazénu a spousta dalších objemných předmětů. Všechny předměty stěhujeme velmi opatrně, aby nedošlo k žádné škodě.

Jestliže máte hodně dobrých a silných kamarádů, a chcete si i těžké břemeno přestěhovat sami, ale nemáte auto, pak využijte naší službu autodoprava. V této službě nabízíme stěhovací auto s řidičem od nás. Náš zkušený řidič vám poskytne cenné rady a převeze vás i s předměty kam potřebujete.

Přestěhujeme vám celou firmu

Mezi další, našimi klienty využívané služby, patří stěhování firem, kde je vždy nějaké těžké břemeno k stěhování. Ve společnosti můžete mít například výrobní stroj, automaty na kávu nebo velkou kopírku. To všechno vám bez problému přestěhujeme i bez techniky.

Během našeho působení na trhu jsme přestěhovali desítky ne-li stovky firem. Přemístili jsme tak úspěšně například celé knihovny, ordinace, městské úřady, fitness centra, ale i menší prodejny. Máme v tom svůj systém, díky kterému vše přestěhujeme bez jediné ztráty. Ušetříme vám tak spoustu času, který můžete investovat do jiných důležitějších aktivit.

TIP: využijte stěhování v Brně

Pokud si nejste jistí zda se vám taková služba vyplatí, pak nám zavolejte na číslo uvedené nahoře a podrobně spolu probereme jaké jsou vaše požadavky. Na základě hovoru pak sepíšeme výhodnou nabídku pro vás a určitě se domluvíme.