Stěhování firem

Hledáte stěhovací službu na stěhování firem či kanceláří v Brně? Poradíme si bez problému také s těžkými břemeny a zajistíme kompletní servis. Přestěhovat takovou firmu není jen tak, protože je potřeba mít vše dobře zorganizované a naplánované, aby se nic nezatoulalo. Pokud máte firmu a chcete změnit adresu pobočky, pak není problém si u nás tuto službu zamluvit a my už si se vším hravě poradíme.

Stěhování firem

Máme bohaté zkušenosti se stěhováním různě velkých společností, knihoven, státních organizací, úřadů, nadací, obchodů, lékařských ordinací, restaurací i hotelů. Prostě cokoliv vás napadne pod pojmem firma. K tomuto druhu stěhování si můžete objednat také stěhování těžkých břemen v případě potřeby převozu těžkého výrobního stroje či tiskárny.

U naší společnosti považujeme za těžké břemeno všechno nad 200 kg a jsme schopni bez techniky přestěhovat předměty až do váhy 1 tuny. Technika se totiž nedostane všude. Máme zkušenosti se stěhováním pian, pianin, klavírů, trezorů, terárií, akvárií, pecí, zmrzlinářských strojů, vířivek, bazénu a spousta dalších objemných předmětů.

Stěhování po vlastní ose

Při stěhování si vždy zakládáme na tom, aby se s předměty zacházelo maximálně opatrně. Pokud byste si ovšem chtěli stěhování řešit sami, ale nevíte kde sehnat auto, pak se podívejte na naší službu autodoprava. Můžete si jednoduše zamluvit stěhovací auto i s naším řidičem nebo si pronajmout jen dodávku přes naší půjčovnu dodávek.

Vše co se týká stěhování u nás naleznete na jedné stránce, takže není třeba si s tím lámat hlavu a poptávat služby u různých dodavatelů. Zavolejte na číslo nahoře nebo vyplňte náš poptávkový formulář. Když nám sdělíte co přesně požadujete, tak sestavíme cenovou nabídku na míru. Oproti konkurenci nabízíme výhodnější cenu, protože neplatíte příplatky navíc.