Půjčovna dodávek

Hledáte spolehlivou půjčovnu dodávek v Brně? Potřebujete sehnat nejlevnější půjčovnu dodávek v rámci Brna a okolí? Půjčovna dodávek od nás je sázka na jistotu a můžete si tak bez problému převézt cokoliv budete potřebovat.

Vše si jednoduše zařídíte sami a budete sami svým pánem z hlediska času. Ať už potřebujete přestěhovat prarodiče nebo odvézt materiál na rekonstrukci domu či chaty, tak vám k tomu bude stačit prostorná dodávka od nás.

Půjčovna dodávek

Možností na co se dají naše dodávky využít je opravdu nespočet. Náš vozový park je pravidelně servisován, takže se nemusíte bát, že by váš plán přesunu z bodu A do bodu B nevyšel. U nás jsme schopni vám zajistit perfektní servis za přijatelné ceny, protože v našem vozovém parku jsou auta opravdu v udržovaném stavu.

Nevíte kolik to bude přesně stát? Pak se obraťte na nás a zavolejte na naše telefonní číslo. My s vámi probereme vše potřebné a sdělíme vám volné termíny i celkovou cenu za zapůjčení dodávky. Jestliže si věci raději sepisujete, pak nás kontaktujte přes formulář a my se vám hned po zpracování ozveme.

Ne vždy se však najde kamarád, který je schopen vám stěhování odřídit a pokud vy sami nejste zkušeným řidičem a na dodávku si netroufáte, pak využijte naší službu autodoprava, kde si pronajmete stěhovací auto s naším řidičem. Můžete se s ním samozřejmě svézt a také vám rád poradí co je třeba zajistit u nakládky či vykládky. Jestliže je pro vás stěhování vyčerpávající proces, pak si s námi domluvte stěhovací službu se vším všudy. Nabízíme stěhování v Brně a okolí, ale přestěhujeme vás i do Maďarska nebo Francie.

Proč využít půjčovnu dodávky od nás?

  • Naše automobily jsou pravidelně servisovány
  • Máme vozy s emisní normou Euro 5
  • Vše vyřídíme rychle a bez zbytečného papírování
  • Nabídneme vám lepší cenu než konkurence