Mezinárodní stěhování

Hledáte specialisty na mezinárodní stěhování? Pak jste zde správně. Stěhujeme totiž po celé Evropě. Máme moderní vozový park a dlouholeté zkušenosti se stěhováním do vzdálených míst, takže vše proběhne rychle a hladce. Naše automobily jsou různě velké, takže vždy zařídíme takové auto, aby se vám dovnitř vše vešlo ideálně na jeden zátah.

Mezinárodní stěhování

Disponujeme novými vozy, které jsou pravidelně servisovány či obměňovány, takže jsme schopni vám nabídnout tu nejlepší cenu za stěhování i do velkých dálek. Pokud si dle našeho ceníku služeb nejste jistí kolik by vás to přesně stálo, pak nám rovnou zavolejte nebo napište. jsme tady pro vás a sestavíme vám přesnou cenovou nabídku. Ať už potřebujete přestěhovat sebe, celou rodinu nebo vaší společnost, tak nic není problém.

Pokud stěhujete svůj majetek s námi, pak máte vždy v ceně stěhovací obalové materiály jako jsou kartony nebo folie. Nemusíte se tak trápit tím, zda se vašemu nábytku něco během dlouhé cesty přihodí. Zároveň máme samozřejmě vše pojištěné, takže i kdyby se nedej bože nějaká nehoda udála, pak jsme schopni vše finančně nahradit. Nicméně taková situace se během naší praxe vyskytla jen opravdu výjimečně.

Využijte náš balící servis

Pokud byste si chtěli zajistit kompletní stěhování bez zajišťování balícího materiálu, pak jsme schopni vám nabídnout také balící servis. V tom nabízíme různé druhy obalových materiálů a půjčíme vám před zahájením stěhování také stěhovací boxy, přepravky či šatní boxy.

Ve stěhovacích autech je vždy připraveno polstrování, upevňovací kurty a pavouci, ale i deky, které zajistí že vaše předměty budou dovezeny v pořádku na místo doručení. Stěhování mezi zeměmi v Evropě nemusí být pro nikoho z nás noční můrou, pokud si tuto službu zajistíte u naší stěhovací společnosti.