Balící servis

Na stěhování v Brně a okolí vám rádi zajistíme kompletní balící servis od krabic, obalového materiálu až po celou realizaci balení. Všechny naše vozy mají polstrování, takže váš náklad bude v bezpečí. Stěhování je náš obor, takže vám nabídneme naše know how z této oblasti. U nás zaměstnáváme jen zkušené stěhováky, kteří rostli s naší společností a nabyli si své zkušenosti mnohaletou praxí.

Balící servis se vším všudy

V balíčku stěhování je zahrnut vždy obalový materiál ve formě stěhovacích kartonů a ochranných folií. Pokud byste však chtěli mít zajištěno kompletní stěhování bytu i nadstandardním balícím materiálem, který v ceně není, pak pro vás máme balící servis v Brně. Tato služba obsahuje specifické obalové materiály, které byste si jinak museli zajišťovat sami předem.

Před samotným stěhováním vám domů dovezeme stěhovací krabice, přepravky či šatní boxy na oblečení. Vaše oděvy a veškeré předměty tak budou chráněny a vy nemusíte tento materiál shánět svépomocí. Navíc si pak všechno po dokončení stěhování odvezeme a vám tak nezůstane doma žádný odpad.

S balením věcí a nábytku souvisí také jeho demontáž. Naši montéři jsou schopni demontovat jakýkoliv nábytek a bezpečně ho uložit, tak abyste jej mohli znovu složit v novém bydlení. Služba montáž a demontáž nábytku jde zajistit i samostatně bez stěhování. Pokud ovšem stěhování od nás máte zajištěno jako kompletní balíček, pak je montáž i demontáž v ceně již zahrnuta.

Hodinový manžel

Mezi další službu, která je zahrnuta v rámci montáže a demontáže nábytku patří hodinový manžel. Náš zkušený montér vám tak může zapojit spotřebiče, navrtat zrcadlo, garnýže nebo dokonce naladit TV. Stěhování bytu nebo jen změna jeho dispozice může být s naší společností hračka. Neváhejte a oslovte nás s poptávkou, protože my vám ušetříme mnoho času.