Montáž a demontáž nábytku

Sháníte službu montáž nábytku v Brně? Montáž a demontáž nábytku při stěhování je u nás samozřejmostí, ale tato služba jde také objednat zvlášť. Montáž a demontáž nábytku je jedním z dalších zdlouhavých procesů při stěhování ze starého bytu do nového. Tomu se můžete díky naším zkušeným montérům vyhnout.

Montáž nábytku bez starostí

Provádíme montáže i demontáže všech různých kusů nábytku nakoupených v obchodních domech. Naší montéři z Brna vám dají dokupy cokoliv od stolů, komod až po manželskou postel. V této službě nabízíme také hodinového manžela, který je schopen zapojit spotřebiče, navrtat háčky na obrazy, zavěsit poličky i garnýže.

Montáže jsme schopni zajistit také pro firmy a větší společnosti, které potřebují sestavit větší počet kusů nábytku. Nemusíte si tak shánět pracovníky na montování skříní či regálů, protože vše zajistíme my.

Stěhování firem na klíč

Hledáte spolehlivou firmu, která vám přestěhuje celou vaší společnost? Tak se u nás podívejte na službu stěhování firem, kde nabízíme firmám stěhování na klíč. Během několika let jsme

nabrali mnoho zkušeností se stěhováním velmi rozmanitých společností. V naší historii spokojených klientů máme například knihovny, prodejny, lékařské ordinace, ubytovací zařízení i restaurace.

Pokud jste lékař a máte v ordinaci objemný přístroj na ošetřování vašich pacientů nebo rentgen, pak vám nabídneme také stěhování těžkých břemen. Naše společnost má za těžké břemeno všechno nad 200 kg a bez speciální techniky přestěhujeme všechny předměty do váhy jedné tuny.

Během našich stěhovacích akcí jsme již stěhovali například různé hudební nástroje jako jsou piana či klavíry. Z restauračních zařízení jsme převáželi objemné pece a trouby nebo zmrzlinářské stroje. A z výrobních společností zase výrobní stroje, automaty a objemné tiskárny