Stěhování bytů a rodinných domů

Hledáte firmu na stěhování bytů v Brně? Zajišťujeme drobné stěhování v Brně, ale také přepravu většího počtu nábytku. Stěhování nábytku je pro nás denním chlebem a je jedno zda je to v Brně a okolí nebo v rámci celé ČR. Mezi službami naleznete také mezinárodní stěhování, které jsme schopni zajistit v rámci celé Evropy.

V našem vozovém parku máme moderní a pravidelně servisované vozy, takže vám i při vyšších cenách paliva nabídneme výhodné ceny za stěhování. Auta jsou v našem vozovém parku v různých rozměrech, takže i větší náklad jsme schopni převést bez větších potíží.

Stěhování bytů a rodinných domů

Stěhování nás živí a máme v této oblasti desetiletou zkušenost. Během našeho působení na trhu jsme se setkali s mnoha situacemi, které vypadaly ze začátku neřešitelně, ale vždy jsme si nějak poradili a nás to jako firmu obohatilo o další zkušenost. Dnes máme ve firmě zkušené zaměstnance, kteří všemu okolo stěhování rozumí perfektně.

Každé auto je vybaveno polstrováním, kurty, pavouky, pěnovkami, ale i dekami, které jsou nutné pro kvalitní převoz nábytků i spotřebičů. Když si u nás domluvíte stěhování jako kompletní službu, tak máte v ceně i všechny obalové materiály i službu montáž nábytku. Tato služba je však k dispozici také jednotlivě.

Koupili jste si domů nové skříně, začali jste je nadšeně skládat a postupem času se nadšení zcela přetvořilo v naštvání? Ne každý je domácí kutil, kterého baví sestavování skříní. Takže se nestyďte a klidně se obraťte na naše zkušené montéry, kteří už ví jak vše rychle a efektivně složit bez jediného sprostého slova.

V čem jsme lepší oproti konkurenci?

  • cena, protože si neúčtujeme žádné příplatky
  • víme jak stěhovat rychle, efektivně a na nic se nevymlouváme
  • na zavolání vám vytvoříme cenovou nabídku na míru
  • máme k dispozici velký výběr služeb navíc